מרקיד
  • אגדתי
איתן קרול *
הגדל

מצב משפחתי:רווק

טלפקס:09-7941226

סלולרי: 050-4503540

דואר אלקטרוני: nirkoda@gmail.com

שם האתר: www.e-k.co.il

מדריך ל: ריקודי-עם, ריקודי ילדים, נוער וגיל הזהב

הוסמך בשנת: 2003

הסמכה נוספת: יעוץ התפתחותי (MA בחינוך)

נקודות ציון בתחום המחול: רקדן מגיל 17, מדריך ריקודים מגיל 30, יוצר מגיל 31

קורות חיים:

הנני בוגר תואר ראשון בחינוך מאוניברסיטת בר-אילן, תואר שני בייעוץ לגיל-הרך מאוניברסיטת תל-אביב, ובעל תעודת הוראה מסמינר לוינסקי.

מתחילת לימודיי, התחלתי לעסוק בחינוך החל מהוראה בבתי-ספר, תחילה כמורה מחליף ואח"כ כמורה מן המניין, המשך כגנן בגני ילדים וכלה כיועץ בית-ספר. מתוך ניסיון רב שנים במערכת החינוך כתבתי תכניות לימוד רבות להעשרת תלמידי בתי-הספר בהם עבדתי. במסגרת זו נתתי ייעוץ לקבוצות מורים, הפעלתי תכניות ייעוציות ותכניות התערבות עם ילדים והדרכתי הורים.

במקביל להתפתחותי המקצועית כמורה וכיועץ חינוכי, התחלתי לרקוד ריקודי עם למען העצמה רגשית אישית, פורקן מתחים והנאה. בשנים האחרונות נפלה בידיי ההזדמנות ללמוד הדרכת ריקודי עם, והתחלתי לעסוק בתנועה ובמחול.

לאחר שראיתי את נפלאות המחול על המצב הרגשי של הרוקדים, החלטתי לחבר בין החינוך לתנועה ולמחול, וכתבתי תכנית ייחודית להעצמה רגשית של ילדים וללמידה חברתית דרך ריקוד ותנועה. תכנית זו הוצגה בפני גננות שונות, מנהלי חינוך במועצות מקומיות ובפני אנשי מקצוע חינוכיים במערכת החינוך. התכנית פועלת במתכונתה המלאה זו השנה השלישית. במסגרת פועלי הוזמנתי על-ידי הפיקוח האזורית של משרד החינוך להדריך ולהרצות בפני גננות על העצמה רגשית של ילדים וחינוך חברתי באמצעות מוסיקה ומחול בסדרה של הרצאות במשך כל השנה.

כיום התכנית פועלת בבתי-ספר, בגני ילדים ובחוגים פרטיים בערים ובמועצות מקומיות שונות ברחבי הארץ.

במקביל אני מדריך ריקודי-עם, ומדריך ריקודים לגיל הזהב.

להתראות על רחבת הריקודים.

עבור לתוכן העמוד