מרקיד
  • אגדתי
אורי ינון *
הגדל

מצב משפחתי: נשוי + 3

סלולרי: 0577955812

דואר אלקטרוני: orinon@bezeqint.net

פקס: 6463662 -08

כתובת למשלוח דואר: רחבת צפת 20/1באר-שבע

מדריך ל: ריקודי עם

הוסמך בשנת: 1981

הסמכה נוספת: BA בחינוך גופני

נקודות ציון בתחום המחול: רקדן בלהקות מחול רבות

פרשתי מהדרכת ריקודי עם בשנת 2003

קורות חיים:

יליד טירת כרמל, רקדתי בלהקת המחול המקומית ובלהקת כרמל בחיפה. את תחילת דרכי בתחום המחולעשתיבלהקות המחול רק בסוף בשרותי הצבאי נחשפתי לראשונה לריקודי עם, בהרקדות הטכני של חיל האוויר.

בשנת 1979 עם שחרורי מהצבא התחלתי את לימודי בבאר-שבע וזה היה שלב ראשון שלי בהגשמת החלומי להיות מורה לחינוך גופני, במסגרת הלימודים גיליתי את כישוריי החבויים בתחום המחול והתחלתי את דרכי בריקודי עם ובמקביל בלהקות המחול בבאר שבע, באשדוד ובסדנאות של להקת המחול ענבל.

עם הזמן הפך המחול והריקודי עם, להיותהדבר המרכזי בחיי. גיליתי את הפוטנציאל החבוי בו ומיד הצטרפתי לאולפן להכשרת מדריכים לריקודי עם בבאר-שבע. לימים הדרכתי בהרקדות המרכזיות בעיר ובישובים נתיבות ,אופקים ונבטים ..

כחלק מהתפתחותי בתחום שמשתי כרכז מחול עירוני לאחר מכן מנהל היחידה למחול פולקלור וזמר. וכמו כן ניהלתי את האולפן להכשרת מדריכים.

כיום אני משמש בתפקיד של מנהל תחום תרבות ואמנות בעיריית באר-שבע, גם בתפקידי איני מזניח את טיפוח בית הספר הרוקד, להקות המחול הבית ספריות, ההרקדות בקרב תלמידי באר-שבע והישובים מסביב וכמו כן את להקות המחול העירוניות הייצוגיות בעזרת צוות מורים ומדריכים נפלאים.

למרות כל העומס בתפקיד אני מוצא זמן לתרום מזמני לארגון המדריכים והיוצרים בשלוש השנים האחרונות ניהלתי והפקתי את ההרקדות בפסטיבל כרמיאל וכמו כן את כל מופעי המשולבות.

משמש בתפקיד יו"ר ועדת כרמיאל וחבר מזכירות נציג הדרום.

עבור לתוכן העמוד